Чоловік тримається за голову

Впорається не кожен: мережу підірвала головоломка, яка змушує "почухати потилицю"

Shutterstock

Спробуйте розгадати цей ребус без підказок

Сьогодні мережу одна за одною підкорюють різні головоломки, які допомагають людям розвивати свою увагу. "Дивогляд" із посиланням на The Dudolf ділиться з вами новою головоломкою, впоратися з якою може не кожен. 

Головоломки допомагають нам трошки відволіктися від робочої напруги та дещо змінити фокус уваги. Разом із цим вони чудово тренують увагу та концентрацію, яка позитивно відобразиться на роботі. Це стосується й графічних головоломок, які поширюються мережею. 

Відомий художник з Угорщини на ім'я Гергей "Dudolf" Дудаш поділився однією з таких загадок, які змусять декого добряче придивитися.

На ілюстрації можна побачити купку з семи пінгвінів, які розташовуються серед незліченної кількості святкових снігових кульок. Всередині них містяться різні фігурки: сніговик, ялинка, подаруночок та будинок. Користувачам треба відшукати кулі, всередині яких розташовуються білі та жовті зірки. 

Спробуйте роздивитися їх всі:

головоломка
головоломка
Фото: dudolf.com

У випадку, якщо у вас з'явилися труднощі з пошуком зірочок, або ж ви хочете перевірити себе – подивіться ілюстрацією з розгадкою:

головоломка
головоломка
Фото: dudolf.com

Сподобалася головоломка? Зверніть увагу й на інші, якими раніше ділився "Дивогляд". Раніше Гергей Дудаш пропонував знайти шкарпетку та головний убір Санта-Клауса. Ілюстратор також публікував картинки, на яких треба було знайти порожню чашку, хом'яка та грушу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ