Конкурс

У Чорногорії триває конкурс за титул "найледачішого громадянина" – які умови (фото)

Bijelo Polje online / Facebook

"Всі ми почуваємося добре"

У Чорногорії триває конкурс, учасники якого змагаються за титул "найледачішого громадянина". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reuters.

Проведення сатиричного конкурсу кожного року відбувається в курортному селищі Брезна. Минулого року на змаганні встановили рекорд – учаснику вдалося пролежати 117 годин.

У 2023 році за звання змагаються семеро учасників. Вони провели на килимках вже 21-й день і кажуть, що не планують зупинятися.

"Усі ми почуваємося добре, чудово, проблем зі здоров'ям немає, нас балують, залишається лише лежати", – поділилася 38-річна чемпіонка 2021 року Дубравка Аксич.

За словами організаторки та власниці курорту Радоні Благоєвич, конкурс запустили 12 років тому для висміювання популярного міфу про ледачість чорногорців.

Загалом на старті був 21 учасник, але тепер їх залишилося 7. Згідно з правилами, учасника можуть дискваліфікувати за стояння чи сидіння, бо це порушує правила.

Однак у них є дозвіл кожні 8 годин приділити 10 хв для туалету. Також у них є можливість читати книжки та користуватися гаджетами.

За словами 23-річного Філіпа Кнежевича, він вперше бере участь у змаганні, але впевнений, що переможе та отримає приз у розмірі 1000 євро.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США чоловік продовжив пити пиво після того, як ураган увірвався в його будинок.

Дивіться також відео 5 каналу: ЦІНИ РОСТУТЬ, УКРАЇНЦІ ТІШУТЬСЯ. В мОРДОРІ ЛОВЛЯТЬ НАСЛІДКИ САНКЦІЙ || Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ