Англійська мова

На Київщині запровадили безкоштовні мовні курси для громадян 50+

Shutterstock

Після проходження курсу учасники оволодіють англійською на рівні А1

У місті Бучі Київської області запровадили безкоштовний курс з вивчення англійської мови для мешканців громади, віком від 50 років, передає "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал Бучанської міської ради.

Проєкт Movni з вивчення іноземної мови реалізується за сприяння БФ "Повір у себе" у партнерстві з агропромхолдингом Astarta-Kyiv. Він спрямований на забезпечення можливості з опанування англійської для людей старшого віку. Мета проєкту – зменшення соціальної відчуженості та подолання бар'єрів, пов'язаних із незнанням англійської.

"Ми хочемо забезпечити старшим людям Бучанської громади можливість вивчати англійську мову для зменшення соціальної відчуженості, подолання бар'єрів, пов'язаних з незнанням англійської", – кажуть організатори.

Курс включає 32 заняття для вивчення основних аспектів і граматики англійської мови, а також 16 розмовних клубів для розуміння іноземної на слух і вміння висловити свою думку.

Після проходження курсу учасники оволодіють англійською на рівні А1.  

Заняття відбуваються по вівторках і четвергах о 16:00 у Публічній бібліотеці міста Буча, за адресою вул. Енергетиків, 19.

Реєстрація на курс здійснюється за номером: +38 093 151 25 05.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловік після терапії проти раку почав розмовляти з неочікуваним акцентом.

Дивіться також відео 5 каналу: Контент з полуничкою: в Україні хочуть "Декриміналізувати порно" – реакція депутатів та пересічних українців

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ