Додаток "Дія"

У "Дії" почали тестувати документи англійською мовою

Shutterstock

Корисні нововведення

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров закликав реєструватися на бета-тест шерингу авто та документів англійською в "Дії". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Telegram-канал.

Від початку війни 9 млн українців виїхали за кордон. Багато з них не встигли взяти паперові документи, а тому у "Дію" хочуть додати документи англійською, щоб використовувати їх за кордоном.

Наразі проводиться бета-тест закордонного паспорта, посвідчення водія та техпаспорта. Зокрема, перевіряється робота перемикання мови та чи "підтягуються" фотографії.

"Якщо ви за кордоном і чекали на цю функцію в Дії – реєструйтеся. Також відновлюємо шеринг авто в Дії і хочемо протестувати роботу послуги. Взяти участь у бета-тесті мають одночасно 2 людини – власник авто та водій, який хоче користуватися машиною. Долучайтеся до бета-тесту, щоб зробити користування документами зручнішим. Буду вдячний за ваш фідбек!", – йдеться у повідомленні.

Інші деталі та реєстрація на бета-тест знаходяться за посиланням.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що на порталі "Дія" тепер можна замовити низку документів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ