Instagram

Instagram обмежив деяким користувачам можливість надсилати повідомлення у Direct

Shutterstock

Відповідну функцію запустили з метою захисту користувачів від небажаних комунікацій

Популярна соцмережа Instagram обмежила деяким користувачам можливість надсилати повідомлення у Direct, передає "Дивогляд" із посиланням на TechCrunch.

Відтепер користувач може надіслати лише одне повідомлення іншому користувачу, на якого він не підписаний. Діалог можна буде продовжувати, коли користувач прийме запит на чат. Раніше кількість повідомлень у цьому випадку не була обмежена. 

Також, варто відмітити, якщо користувачі не стежать одне за одним, вони зможуть надсилати лише текстові повідомлення. Соцмережа обмежила надсилання фото, відео і голосових записів.

Повідомляється, що відповідну функцію запустили з метою захисту власників облікових записів Instagram від небажаних комунікацій з незнайомцями, а також фото і відео. Особливо корисною функція буде для жінок, які часто отримують сторонні повідомлення від невідомих. 

Разом із цим, у соцмережі можна налаштувати приховування образливих слів та емодзі. Якщо повідомлення міститимуть відповідні символи, вони автоматично потраплятимуть до прихованої папки.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в Instagram може з'явитися власний чат-бот.

Дивіться також відео 5 каналу: Україну НАКРИЄ ШАЛЕНА СПЕКА! Як врятуватися від аномальної спеки та не отримати сонячний удар!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ