Що буде з організмом, якщо регулярно пити воду з лимоном – 6 помітних змін

Чимало дієтологів довели, що склянка води після пробудження заряджає організм, а лимонний сік сприяє появі апетиту

"Дивогляд" розповідає про п'ять змін в організмі, які відбудуться, якщо пити воду з лимоном.

Варто відмітити, що лимон є джерелом вітаміну С, який особливо необхідний нашому організму, оскільки сприяє зменшенню запалення, стабілізує артеріальний тиск і навіть сприяє схудненню. У 30 мл лимонного соку міститься 10% денної потреби організму у вітаміні С.

Американка на ім'я Джордан Паверс Віллард вирішила провести експеримент, під час якого випивала 8-12 склянок води з лимоном на день.

"Починала я приблизно від 9-ї ранку, відповідно до рекомендованих вказівок щодо кількості рідини, необхідної жінкам щодня. У кожну склянку води я вичавлювала принаймні 30 мл лимонного соку, а потім кидала ще 1/4 лимона з м’якоттю та цедрою", – розповіла жінка.

Так, між 9 і 12 годинами жінка випивала щонайменше 4 склянки води, а за день в середньому близько десяти. Джордан Паверс Віллард розповіла, які зміни помітила у собі за певний проміжок часу:

"Важливі зміни я помітила згодом, і хочу про них розповісти", – ділиться американка.

Покращення стану волосся, шкіри і нігтів

Дерматологи рекомендують додавати до свого щоденного догляду сироватки або креми з вітаміном С, оскільки цей компонент сприяє вирівнюванню тону шкіри та її освітленню. 

Вживання вітаміну С через лимонний сік також сприяє покращенню стану шкіри, зміцненню нігтів і волосся.

"Хоча дослідження показали, що вітамін С може підтримувати здорове вироблення колагену, який впливає на якість шкіри, нігтів і волосся, я не очікувала, що додавання лимонного соку може так вплинути на здоров'я", – відмітила жінка.

Джордан Паверс Віллард відмітила, що її волосся почало суттєво швидше рости і стало міцнішим:

"До кінця місяця волосся відросло на майже 2,5 см. А мої нігті, які взимку зазвичай більш ламкі, стали набагато міцнішими. Мені довелося підпилювати їх приблизно кожні три-чотири дні", – розповіла Джордан.

Щодо шкіри, вона стала більш світлою, тон вирівнявся і навіть поменшало висипань.

Відсутність "емоційного" голоду

"Я завжди стежила за раціоном. Мені не однаково, що їсти. А ще я постійно контролювала порції їжі. Однак чим більше лимонної води я пила, тим менше я відчувала в цьому потребу. Я не їм занадто багато. Водночас і великої втрати ваги за місяць не відчула. За 30 днів я схудла на трохи менше двох кілограмів", – написала жінка.

Стабілізація артеріального тиску

Дівчина відмітила, що зазвичай у неї спостерігався високий кров'яний тиск, який з початку вживання води з лимоном стабілізувався:

"Показання артеріального тиску не перевищували 122/83 мм рт.ст. впродовж місяця", – зазначила Джордан.

Менша кількість м’язових спазмів

Дівчина відмітила, що кілька разів на тиждень прокидалася посеред ночі через судоми, але під час експерименту почала помічати, що ця проблема її стала турбувати суттєво рідше.

Вона також не відчувала больових симптомів ПМС, на які скаржилася щомісяця.

"Можливо, завдяки загальному зволоженню організму тканини та судини стали більш міцними та гнучкими", – пояснює лікар жінки.

Прилив енергії

"Вода з лимоном практично замінила мені каву та зелений чай, завдяки яким я прокидалася вранці. Також я помітила, що мені вже не хочеться спати після обіду", – розповіла експериментаторка.

Здорова звичка

"Людський організм складається на 60% з води, тому рідина йому потрібна, щоб не втратити здатність функціонувати. Здорова звичка пити чисту воду впродовж дня – це як чистити зуби або мити руки – безумовне правило. Кількість води, що я вживала щодня, базувалася на стандартних рекомендаціях декількох експертів. Отже, це дійсно змусило мене уважніше подивитися на свій питний режим і вдосконалити його. Сподіваюся, мій позитивний досвід надихне і вас на переосмислення власних звичок", — підсумувала Джордан Паверс Віллард.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як повторно кип'ячена вода впливає на здоров'я.

Дивіться також відео 5 каналу: Дмитро Паліса: Завдання командира – зберегти життя і здоров'я своїх бійців, бо без них ти ніхто

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше