АЗС

Як в Україні зміниться вартість пального – розповів експерт

bessarabiainform.com

"Очікуємо, коли нові податки вже повністю інтегруються в ціну"

В Україні зросте вартість на пальне. Якими будуть ціни у 2023 році і далі – розповів директор Консалтингової групи "А-95" Сергій Куюн, передає "Дивогляд".

З 1 липня в Україні повернули акциз на пальне і розмір ПДВ до довоєнного рівня. Так, кілька місяців податок становив 7%, а з початку липня повернувся на рівень 20%. Експерти прогнозують зростання вартості пального: бензин на 12 грн за літр, дизельне пальне – на 8 грн/л, автогаз – на 3 грн/л.

Директор Консалтингової групи "А-95" Сергій Куюн відмітив, що вартість бензину після повернення акцизу сягне 50-55 грн/л, дизпалива – 45-50 грн/л.

"Очікуємо, коли нові податки вже повністю інтегруються в ціну, а це буде, коли нові липневі обсяги замістять собою запаси з червня та травня, що дизпальне буде в діапазоні 45-50 грн за літр, бензин 50-55 грн за літр", – розповів Сергій Куюн.

Разом із цим, фахівець наголосив, що минулого року вартість пального була ще більшою, але попри це "особливо попит не знизився".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, чи варто очікувати на дефіцит пального у липні.

Дивіться також відео 5 каналу: КОНТРНАСТУП: ЗСУ закріплюються на двох напрямках! Телемарафон Незламна країна 14.07.2023

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ