Українці представлять меморіал із протитанкових їжаків на Burning Man

Українці представлять меморіал із протитанкових їжаків на Burning Man у США – фото

Ярослав Корець / Facebook

Артоб'єкт складається з понад сотні іржавих протитанкових їжаків

Україна представить військовий меморіал із протитанкових їжаків на фестивалі Burning Man у США. Про це заявив представник української команди на фестивалі Ярослав Корець, передає "Дивогляд".

Артоб'єкт виcотою 7 метрів має форму їжака, каркас якого складається з понад сотні іржавих протитанкових їжаків. Зверху конструкція накрита військовою піксельною сіткою. Створення конструкції відбувалося разом із "Майстернею чудес". Грант на створення артоб'єкту українська команда отримала від організаторів щорічного фестивалю Burning Man.

Ідея проєкту виникла ще восени 2022 року, коли в Україні тривали масові відключення світла через руйнування росіянами енергетичної інфраструктури.

Українці можуть передавати команді The Hedgehog Temple історії про українських загиблих військових, їхні фотографії та речі. Все це буде висвітлено на фестивалі, а в останній день речі спалять.

Восьмиденний фестиваль Burning Man-2023 пройде у період з 27 серпня по 4 вересня у пустелі Блек-Рок у штаті Невада (США). На заході встановлять різні артоб'єкти, що відповідають темі ANIMALIA. В останній день відбудеться спалення дерев'яної людської фігури. Вперше фестиваль провели у 1986 році.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, чи підтримують громадяни США надання зброї Україні.

Дивіться також відео 5 каналу: "Це вам не шльопки", - Олег Скрипка про те, як важко популяризувати українське

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ