Біоінженер з Еквадора відновив найдавніше пиво у Латинській Америці

Біоінженер з Еквадору відновив найдавніше пиво у Латинській Америці

France 24

Формулу приготування напою чоловік знайшов у галузевому журналі

Біоінженер з Еквадору на ім'я Хав'єр Карвахаль відтворив найстаріше пиво у Латинській Америці. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на France 24.

Чоловік знайшов у монастирі Святого Франциска у місті Кіто ще з XVI-XVII ст, стару бочку. Оглянувши предмет, він помітив у ньому дріжджі 400-річної давності. Скориставшись історичним рецептом, Хав'єр Карвахаль відтворив один з найстаріший сортів пива у Латинській Америці. 

Що цікаво, формулу напою, з нотками кориці, інжиру, гвоздики та цукрової тростини, чоловік знайшов у галузевому журналі. 

Зварити пиво біоіженер зміг лише за 10 років після того, як знайшов дріжджі, які необхідно було спочатку культивувати. Рецепт також потребував внесення деяких змін.

Сам Карвахаль називає свою роботу над відновленням найдавнішого пива мікробною археологією. Він планує у майбутньому продати напій, але коли саме це відбудеться і скільки коштуватиме пиво наразі невідомо.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що українські пивовари випустили безалкогольне пиво на честь ООН.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ