Леонардо да Вінчі

Інженер відтворив беспілотник за схемою Леонардо да Вінчі – фото

ca.wikipedia.org

Апарат здійснив кілька нетривалих польотів

У США інженер відтворив безпілотник, який за життя намалював Леонардо да Вінчі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Gizmodo.

Відомий італійський художник Леонардо да Вінчі жив у 15-16 ст, але вже тоді вражав своїми ідеями відображення літальних апаратів та машин. 

 
Так, на одному з ескізів генія намальовано літальний апарат, який у ту епоху неможливо було побачити ніде. Сьогодні ж фахівці розуміють, що художник створив праобраз гелікоптера.
 
Інженери з Університету Меріленда вирішили втілити малюнок в реальність та створили квадрокоптер-безпілотник за схемою Леонардо да Вінчі. Єдина відмінність між ними полягає у тому, що сучасне відображення має чотири гвинти, у той час, як на старовинному ескізі лише один.
 
Апарат під назвою Crimson Spin здійснив кілька нетривалих польотів, однак його технічні якості ще не зовсім допрацьовані. У майбутньому вчені планують використати старовинну технологію для створення повноцінного одномісного літака.
 

 
Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що американці показали вертоліт майбутнього.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ