Sikorsky-Boeing DEFIANT X

Американці показали вертоліт майбутнього – відео

Скріншот із YouTube

Він може замінити відомий Sikorsky UH-60 Black Hawk

В США презентували концепт швидкісного вертольоту Defiant-X. Його виконали на базі Sikorsky-Boeing SB-1 Defiant, який здійснив перший політ ще в 2019 році. Відео опубліковане на YouTube-каналі Boeing.

Sikorsky і Boeing продемонстрували концепт транспорту, який у перспективі може стати заміною для знаменитого багатоцільвого Sikorsky UH-60 Black Hawk.

Вертоліт, при створенні якого використати прототип SB-1 Defiant, отримав назву Defiant-X. Зазначимо, що він має суттєві відмінності від колишньої моделі. Так, він отримає шасі з носовим колесом і загострену передню частину фюзеляжу.

Тим не менш, концепції вертольотів досить схожа. Слідом за SB-1 Defiant новинка має співвісний несучий гвинт і гвинт в хвостовій частині. Завдяки цьому вона може розвивати таку швидкість, яка недоступна вертольотам, при створенні яких використали класичне компонування.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що корабель для космічних подорожей вибухнув під час посадки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ