Каховська ГЕС

Twitter блокує акаунти користувачів, які поширюють нформацію про підрив Каховської ГЕС

Telegram / Енергоатом

Облікові записи не доступні лише користувачам з-за кордону

Популярна соцмережа Twitter тимчасово блокує акаунти українців, які поширюють інформацію про підрив Каховської ГЕС, повідомляє "Дивогляд".

Соцмережа відправляє у тіньовий бан облікові записи, які публікують дописи, що стосуються катастрофи на Каховській ГЕС та її наслідки для мирних жителів всієї України. На це звернули увагу чимало волонтерів та активістів.

Так, тіньовий бан передбачає, що акаунт не можна буде знайти у пошуку Twitter упродовж певного часу. Також дописи користувача показуватимуть лише обмеженій кількості читачів. Разом із цим, у стрічці облікового запису не можна ділитися інформацією про те, що зараз відбувається у Херсонській області.

Під "санкції" соцмережі потрапили українські зірки. Зокрема, співачка Джамала, а також звичайні українці, з аудиторією менше 100 читачів. Однак, згодом стало відомо, що ці акаунти приховані не від самих українців, а від користувачів за кордоном.

У зв'язку з цим українці звернулися до різних міжнародних організацій, які займаються питаннями захисту довкілля – Greenpeace, PETA та інші. Жодна з цих організація не оприлюднила офіційної заяви щодо підриву станції та катастрофічних наслідків такого вчинку, хоча їхні акаунти активно відмічають користувачі.

У компанії Twitter також поки що ніяк не прокоментували тимчасові "санкції" щодо акаунтів, які публікують результати підриву Каховської ГЕС. Водночас, власник соцмережі Ілон Маск опублікував у своїй стрічці посилання на перший випуск відеоблогу Такера Карлсона – ексведучого каналу Fox News, який не заперечує, що винуватцем підриву ГЕС на Херсонщині може бути Україна.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що експерти попереджають про високий ризик спалаху інфекційних захворювань через підрив Каховської ГЕС.

Дивіться також відео 5 каналу: "Шойгу, бери пистолет и под Бахмут!" - новая перегруппировка назревает? ВСУ зашли в Берховку

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ