Лампочка

Чи відбудуться в Україні відключення електроенергії через підрив Каховської ГЕС – Укргідроенерго

Pixabay

Чи існує ризик появи графіків відключення?

Після підриву Каховської ГЕС українці почали перейматися не лише через затоплення і дефіцит води, але й через проблеми з електропостачанням. Чи варто очікувати на перебої зі світлом і запровадження відключень електрики за графіком – розповідає "Дивогляд" із посиланням на "Укргідроенерго".

Генеральний директор ПрАТ "Укргідроенерго" Ігор Сирота відмітив, що через підрив Каховської ГЕС спостерігається загроза підтоплення енергооб’єктів. Водночас, енергосистема України працює стабільно і без перебоїв. Експерти зазначили, що катастрофа на Херсонщині не вплинула на роботу енергосистеми, а отже з цієї причини відключень електроенергії не передбачається.

"Підрив Каховської ГЕС напряму не вплинув на ситуацію в енергосистемі країни. Загроз для стабільності електропостачання немає. Виробленої електроенергії достатньо для покриття потреб споживачів", – йдеться у повідомленні Укргідроенерго.

"Каховська станція не працювала в енергосистемі з жовтня минулого року. Що стосується роботи в енергосистемі –  змін не відбудеться. Що стосується водосховищ, які вище по каскаду – ніяких на них впливів немає”, – зазначив Ігор Сирота.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що влітку в Україні можуть відновити вимкнення світла.

Дивіться також відео 5 каналу: Президент гопник, Кадыров академик, министр обороны оленевод. Отечественный автомобиль китайский.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ