Лампочка

Влітку в Україні можуть відновити вимкнення світла – Укренерго

Pixabay

"Якщо електроенергії не буде вистачати, ми будемо імпортувати з Європи"

Влітку в регіонах України можуть відновити відключення світла за графіком. Про це заявив очільник "Укренерго" Володимир Кудрицький, передає "Дивогляд". 

Експерт пояснив, що відновлення стабілізаційних відключень електроенергії влітку можливе у зв'язку з проведенням ремонтних робіт щодо усунення технічних неполадок в мережі. Також варто зважати й на активну підготовку енергосистеми до осінньо-зимового періоду. Зокрема, опалювального сезону.

"Якщо електроенергії не буде вистачати, ми будемо імпортувати з Європи. Улітку, традиційно, такі теплоелектроцентралі використовуються мало, але ми можемо включити додаткову генерацію на газу, якщо буде така потреба", – попередив Кудрицький.

Також в Укргенерго закликають споживачів зменшити навантаження на енергосистему у вечірні пікові години – з 19:00 до 22:00. У цей час варто обмежити використання електроприладів і перенести це на день або ніч.

Річ у тому, що через потужні ремонтні роботи на теплових електростанціях і деяких енергоблоках АЕС в енергосистемі активна менша кількість енергоблоків. У зв'язку з цим енергетики вимушені залучати до роботи додаткові доступні потужності гідро- й теплоелектростанцій.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, яка ситуація з енергетичною інфраструктурою України після масових аварійних відключень світла 30 травня.

Дивіться також відео 5 каналу: Британський виробник зброї BAE Systems відкриє офіс в Україні

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ