НЛО

Можуть бути інопланетяни: вчені виявили загадкові сигнали з Чумацького Шляху

Shutterstock

Експерти спробують встановити походження сигналів

Науковці зафіксували з Чумацького Шляху загадкові сигнали, що повторюються, які можуть надсилати представники позаземної цивілізації, передає "Дивогляд" із посиланням на Live Science.

Експерти припустили, що у такий спосіб інопланетяни хочуть заявити про себе. Щоб переконатися в цьому, науковці створили спеціальне програмне забезпечення, за допомогою якого мають за мету здійснити ретельний аналіз подібних радіосигналів і встановити їхнє походження. 

Розробку протестували на відомих пульсарах і зловили вузько частотний сигнал. Такі діапазони є дуже малими, оскільки становлять лише одну десяту частину ширини частот, які використовують звичайні FM-радіостанції. У такий спосіб знавці планують виявити існування в нашій галактиці позаземної цивілізації та встановити з нею зв'язок.

Учені вважають, що інопланетяни для контакту із Землею використовують особливі вузько частотні сигнали, які повинні повторюватися унікальним способом. Саме це дозволить відрізнити їх від решти сигналів інших космічних об'єктів. Разом із цим, науковці припускають, що є низька ймовірність того, що такі сигнали будуть створені пульсаром.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, чи можуть інопланетяни зв'язатися із Землею.

Дивіться також відео 5 каналу: Армія майбутнього ЗАМІСТЬ ВСТУПУ ДО НАТО? Блінкен про сміливість українців та неадекватність росіян

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ