Помідори

В Україну завезли небезпечні помідори: що треба знати

Shutterstock

У партії овочів виявили карантинний організм

Фахівці під час перевірки імпортованої з Туреччини партії томатів знайшли південноамериканську томатну міль у живому стані. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

У партії 22-тоного вантажу виявили карантинний організм, обмежено поширений у нашій країні, – південноамериканську томатну міль (Tuta absoluta Meyr), гусениці в живому стані.

Щоб не допустити проникнення та поширення карантинного організму територією України, вантаж затримали в митній зоні та повернули до Туреччини.

Фахівці зазначили, що південноамериканська томатна міль належить до Переліку регульованих шкідливих організмів А-2 (карантинні організми, обмежено поширені в Україні). Карантинний організм є видом шкідливого організму, який у разі занесення або обмеженого поширення на території України може суттєво зашкодити рослинам і рослинним продуктам.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як зміниться вартість яєць в Україні влітку.

Дивіться також відео 5 каналу: КАФЕ з ХЕРСОНА: як працювали в окупації, виїжджали та адаптовували бізнес в Одесі

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ