Дмитро Кравець

На Бахмутському напрямку загинув керівник дитячого театру "Казка"

Юрій Нехода / Facebook

"Вмотивований ідеями Нації, соціальної і національної справедливості, віри і любові до дітей, сім'ї і України, став на захист цих цінностей зі зброєю в руках"

На Донеччині загинув уродженець Харкова Дмитро Кравець, який до участі у бойових діях був режисером і очолював дитячий театр "Казка". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook його друга Юрія Неходи.

Останнім часом чоловік воював на Бахмутському напрямку.

"Творча людина, режисер, автор п'єс, керівник дитячого театру "Казка", батько двох неповнолітніх дітей. "Я не воїн, можу лише допомагати побратимам, мотивувати їх та підтримувати". Так промовив Дмитро в останній розмові, сором'язливо оцінюючи свої бойові досягнення", – йдеться у повідомленні.

За словами Неходи, Кравець був завжди готовий виконувати будь-які завдання, навіть найважчі.

"Але позиція і переконання Дмитра, завжди були націлені на добро і радість, щастя і порозуміння. Вмотивований ідеями Нації, соціальної і національної справедливості, віри і любові до дітей, сім'ї і України, став на захист цих цінностей зі зброєю в руках. Світлої пам'яті! Герої не вмирають! Ідея і Чин завжди на захисті України. Співчуття родині і близьким. Слава Нації! Слава Україні!", – йдеться у повідомленні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що внаслідок ракетного удару по Умані загинув учасник гурту FOXTROTT Володимир Макаровський.

Дивіться також відео 5 каналу: НАСТУП МОСКОВІЇ, ВІДРОДЖЕННЯ І ЦЕЛІБАТ. ІСТОРІЯ УКРАЇНИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ