Сходи

Як у фільмі жахів: чоловік виявив загадкові двері у своєму підвалі – фото

Pixabay

Дивне приміщення заблокували колишні власники

Чоловік помітив у підвалі власного будинку загадкові двері, але не впевнений, що хоче розкрити цю таємницю. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reddit.

За його словами, він нещодавно переїхав до нового житла. Оглядаючи дім, він помітив у підвалі приховане приміщення, двері якого були заблоковані металевою шафою.

Чоловік поділився своєю знахідкою у соцмережах, користувачі яких почали прохати його увійти всередину загадкового приміщення.

Заблоковані двері у підвалі
Заблоковані двері у підвалі
Фото: u/BlurghUsername (Reddit)

"Мої собаки не підходять до цих дверей, тому я точно не збираюся відкривати їх. Жахи навчили мене, що поставлені питання завжди більше інтригують і лякають, ніж будь-яка відповідь, яку я міг би отримати. Тому ці двері залишаться закритими", – відповів він.

Зрештою новий власник будинку додав, що планує відчинити двері. Однак наразі він не хоче, щоб за ними нічого не було, бо таємниця його приваблює більше реальності, яка може виявитися нудною.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Великій Британії житловий дім почав "перетворюватися" на величезний вулик.

Дивіться також відео 5 каналу: мОСКОВІЯ ГОРИТЬ, ТОНЕ і ПРИПАДАЄ ПОПЕЛОМ | Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ