Марк Гемілл

Зірка "Зоряних воєн" Марк Гемілл сповіщатиме українців про повітряну тривогу

Міністерство культури та інформаційної політики України / Facebook

"Я захоплююся тим, як Україна продемонструвала таку стійкість у таких жахливих обставинах"

Американський актор Марк Гемілл, відомий за роллю Люка Скайуокера в серії фільмів "Зоряні війни", сповіщатиме українців про повітряну тривогу, передає "Дивогляд".

У додатку Air Alert знаменитість з голосом лицаря-джедая вимовлятиме "Увага. Повітряна тривога". Гемілл також закликатиме українців не ігнорувати повітряну небезпеку під час чергової атаки росіян 

"Пройдіть до найближчого укриття. Не будьте недбалими. Ваша самовпевненість – ваша слабкість", – почують голос актора українці.

Марк Гемілл також сповіщатиме про завершення повітряної тривоги фразою "Нехай буде з тобою Сила".

"Я захоплююся тим, як Україна продемонструвала таку стійкість у таких жахливих обставинах. Боротьба проти російського вторгнення, яка триває вже другий рік, нагадує мені сагу Зоряні війни про сміливих повстанців, які борються і в кінцевому підсумку перемагають величезну кровожерливу імперію. Казка про добро і зло співзвучна з тим, що відбувається в Україні. Український народ згуртувався і неймовірно героїчно протистоїть злу. Неможливо не надихнутись тим, як вони переживають цю бурю", – сказав актор.

Варто нагадати, що Марк Гемілл є амбасадором платформи UNITED24 і сприяє збору коштів на допомогу армії України. Зокрема, він взяв безпосередню участь у зборі фінансів на купівлю дронів для воїнів ЗСУ і залишив свій автограф на плакатах "Зоряних війн", які згодом виставили на аукціонах на підтримку України.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що британська акторка відвідала BAFTA у вбранні від української модельєрки.

Дивіться також відео 5 каналу: БЕРИСЛАВ – під постійним вогнем ворога. Юрій Соболевський про ситуацію на ХЕРСОНЩИНІ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ