Boston Dynamics Spot

У Києві помітили робособаку Boston Dynamics – відео

ixbt.com

Робопес самостійно пересувався і переходив дорогу, дотримуючись всіх правил дорожнього руху

На вулицях Києва помітили робота-собаку Boston Dynamics, який розгулював серед людей, передає "Дивогляд" із посиланням на Facebook-сторінку "Ти Київ".

Роботизовану тварину помітили в українській столиці неподалік комплексу КПІ на Індустріальному провулку. Що саме робив собака і чому гуляв самостійно невідомо. Ймовірно, що його господар ішов неподалік.

Очевидці розповіли, що робопес Spot самостійно спускався сходами, переходив дорогу, дотримуючись всіх правил дорожнього руху – через "зебру", чекаючи на зупинку транспорту. Після цього він вийшов на пагорб до сітки, оглянув місцевість і вирушив у протилежному напрямку.

Що відомо про робота від Boston Dynamics?

Роботизований пес Spot має невелику вагу – 31 кг. Він оснащений датчиками і камерами на кінцівках, які допомагають йому пересуватися, реагувати на процеси навколо і відповідно до них коригувати свої рухи.

Чотирилапий робот може виконувати різні завдання. Зокрема, проводити пошуково-рятувальні місії, патрулювати і навіть розміновувати території. Він цілком може стати конкурентом популярному псу-саперу Патрону.

Роботом можна керувати за допомогою ручного контролера, або ж запрограмувати його на самостійні дії.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Ілон Маск показав прототип робота-гуманоїда Optimus.

Дивіться також відео 5 каналу: ХТО ПІДІРВАВ NORD STREAM? ВОРОГ ГОТУЄ ПРОВОКАЦІЇ В бІЛОРУСІ | 380 день | Час новин – 10.03.2023

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ