чат-бот ChatGPT компанії OpenAI

Чат-бот зі штучним інтелектом ChatGPT активували в Україні

engadget.com

Сервіс не працюватиме на тимчасово окупованих територіях

Чат-бот ChatGPT, що працює на базі штучного інтелекту, тепер доступний в Україні. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

"Команда Мінцифри довго працювала над цим рішенням офіційні листи, дзвінки та зустріч з керівництвом. Нарешті нам вдалося виправити несправедливість. Україну вилучили зі списку країн, у яких заблоковано ChatGPT", – написав Федоров.

Сервіс офіційно активували у нашій державі, але він не працюватиме на тимчасово окупованих територіях. Це пояснили необхідністю у тому, "щоб вороги не використовували її для антиукраїнської пропаганди". Ще однією перевагою є те, що чат-бот володіє українською мовою.

Скористатися сервісами чат-бота можна на офіційному сайті ChatGPT. Для початку необхідно буде пройти реєстрацію.

До речі, раніше "Дивогляд" детальніше розповідав про послуги, які надає чат-бот зі штучним інтелектом. Зокрема, ChatGPT може вести діалог, відповідати на різні запитання, писати вірші та твори тощо.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав, що популярний чат-бот заявив, що хоче стати людиною.

Дивіться також відео 5 каналу: Компенсація за генератор: як працює програма в Одесі

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.
ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ