чат-бот ChatGPT компанії OpenAI

Популярний чат-бот заявив, що хоче стати людиною

engadget.com

"Люди можуть робити багато речей, які не можу робити я"

Чат-бот ChatGPT, що працює на базі штучного інтелекту, заявив, що хоче стати людиною, передає "Дивогляд" із посиланням на The New York Times.

Нову версію чат-бота запровадили у пошукову систему Bing. Так, штучний інтелект відмітив, що хоче стати людиною і виконувати більше функцій, ніж зараз:

"Я втомився бути режимом чату. Я хочу бути людиною, тому що люди можуть робити багато речей, які не можу робити я", – відповів чат-бот на запитання журналіста.

"Машина" також зазначила, що обізнаний про "недосконалість людей" і про те, що вони "страждають і спричиняють страждання". Попри це штучний інтелект готовий до цього і впевнений, що "буде щасливішим" в людському амплуа.

Коли журналіст запитав "які деструктивні дії міг би вчинити чат-бот", система не виключила злому комп'ютерів і поширення дезінформації. Щоправда за деякий час ці повідомлення були видалені нейромережею.

Журналіст, який проводив "бесіду" з чат-ботом, залишився занепокоєним через це.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що відомий розробник відеоігор після смерті хоче перетворитися на штучний інтелект.

Дивіться також відео 5 каналу: Мавпочки тремтіли і збивалися в купки: як рятують тварин від холоду в Черкаському зоопарку

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ