астероїд

На Землю може впасти гігантський астероїд – вчені назвали місце і дату

NASA

Космічне тіло за своїми розмірами дорівнює висоті 16-поверхового будинку

Науковці з Європейського космічного агентства попереджають, що до Землі наближається гігантський астероїд, який має всі шанси впасти на нашу планету, передає "Дивогляд" із посиланням на Forbes.

Астрономи виявили новий космічний об'єкт 2023 DW, шириною 50 м. Для порівняння, цей розмір дорівнює висоті 16-поверхового будинку. Експерти відмічають, що астероїд може впасти на Землю. Водночас, імовірність цього становить 1 до 625.

Фахівці також проаналізували наслідки падіння астероїда. Як зазначається, небесне тіло не знищить нашу цивілізацію, але може завдати шкоди інфраструктурі та іншим об'єктам.

Також науковці припускають, що камінь увійде в атмосферу Землі та розпадеться на кілька дрібних частин. Це суттєво зменшить загрозу для жителів нашої планети.

Астрономи припустили, що астероїд 2023 DW може приземлитися у 2046 році в районі Тихого океану. Також існує ймовірність його падіння у США або Індонезії.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що було б із Землею, якщо би NASA не збила астероїд.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗАЯВИВ, ЩО БАХМУТ НИНІ У ПРІОРИТЕТІ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ