астероїд

Уникнути неможливо: Землі загрожує астероїд-вбивця

NASA

Знищення астероїда ракетою з ядерною боєголовкою неможливе

Науковці повідомили, що Землі не уникнути зіткнення з астероїдом-вбивцею, передає "Дивогляд" із посиланням на Futurism.

Вчені з NASA провели моделювання потенційного зіткнення нашої планети з небезпечним космічним об'єктом, який загрожує існуванню Землі. Еммі Рейні з Лабораторії прикладної фізики Університету Джона Гопкінса повідомила, що людство не готове до такої загрози і не зможе завадити катастрофі.

В ході моделювання NASA до атмосфери Землі на великій швидкості увійшов астероїд, діаметр якого становив 70 м. Небесне тіло приземлилося за 15 км від вигаданого міста, а в результаті падіння відбувся потужний вибух із виділенням енергії, еквівалентної 10 мегатоннам у тротиловому еквіваленті. У результаті цього вигадане місто і його околиці було знищено.

Можна припустити варіант зі знищенням астероїда ракетою з ядерною боєголовкою, але експерти наголосили, що він є неможливим, оскільки це дуже ризиковано з огляду міждержавних відносин.

Разом із цим, такий вибух може не повністю зруйнувати астероїд, а отже його уламки все одно впадуть на Землю. Варто також врахувати й велику кількість радіації, яка потрапить у верхні шари атмосфери нашої планети.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ