Банани

В Еквадорі поліція виявила майже 9 тонн наркотиків серед бананів

Shutterstock

Названо приблизну вартість такої кількості наркотичних речовин

В Еквадорі поліцейські виявили близько 8,8 тонни кокаїну серед бананів, які везли до Бельгії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

За словами командира поліції Фаусто Салінаса, приблизна вартість цього обсягу наркотичних речовин у місці призначення могла становити $330 млн. Також відомо, що саме в Бельгії вилучили найбільшу за останні роки кількість кокаїну в ЄС. Головним пунктом ввезення заборонених речовин є порт Антверпена.

"Я глибоко стурбований тим, що розширення ринку кокаїну в ЄС призводить до зростання насильства та корупції в державних установах і управлінні", – сказав директор Європейського центру моніторингу наркотиків і наркозалежності Алексіс Госділ.

Зазначимо, що Еквадор є найбільшим на планеті експортером бананів, а тому серед експортних товарів часто приховують контрабанду. Цього разу кокаїн сховали у контейнері з ящиками бананів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Іспанії заарештували наркоторговців, що перевозили марихуану, як гуманітарну допомогу для України.

Дивіться також відео 5 каналу: Будка для собаки з підігрівом: технічна новація від мешканця Черкащини

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ