Український військовий

Чи подовжать в Україні воєнний стан – розповів нардеп

Shutterstock

Поточний воєнний стан в Україні діятиме до 19 лютого 2023 року

В Україні збираються подовжити термін дії воєнного стану, що обумовлено активними бойовими діями на Сході і ймовірним наступом росіян. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал народного депутата Ярослава Железняка.

Сьогоднішній військовий стан в Україні діятиме до 19 лютого 2023 року. У Верховній Раді готують документ, який вкотре подовжить термін дії воєнного стану та загальної мобілізації на ще 90 днів.

За словами нардепа Ярослава Железняка, у найближчий час Президентом будуть внесені два відповідні Закони про затвердження Указу. Після цього документи мають ухвалити у Верховній Раді.

"Це буде вже шосте голосування Парламенту за воєнний стан з початку війни. До цього Рада вже схвалювала подібні рішення: 24 лютого, 15 березня, 21 квітня, 15 серпня і 16 листопада", – нагадав Железняк.

В Україні під мобілізацію потрапляють військовозобов'язані громадяни, віком від 18 до 60 років. Вони можуть отримати повістки і у цьому випадку зобов'язані явитися до військкомату.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав, чи може роботодавець видати повістку під час воєнного стану.

Дивіться також відео 5 каналу: Сховати від ворожих очей: Криворізькі волонтери виготовляють димові шашки для ЗСУ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ