Дуда і Зеленський

Дуже символічне місто: Дуда запропонував Зеленському підписати капітуляцію рф у Переяславі

Офіс президента

"Коли росіяни прийдуть на колінах підписувати мирний договір"

Президент Польщі Анджей Дуда запропонував українській владі прийняти капітуляцію росії у Переяславі, передає "Дивогляд" із посиланням на Wprost.

Анджей Дуда звернувся до Президента України Володимира Зеленського з пропозицією прийняти капітуляцію російської федерації у місті Переяслав, що на Київщині.

"Я сказав: "Володимире, зважаючи на нашу історію, на те, як колись розійшлися наші шляхи, я хотів би тебе дуже попросити: коли ви переможете росію, коли росіяни прийдуть на колінах підписувати мирний договір, відвези їх до Переяслава, нехай вони там підпишуть з тобою мирний договір", – передав президент Польщі.

Місто Переяслав вважають символічним для укладання договору про капітуляцію. Річ у тому, що саме в Переяславі 8 січня 1654 року гетьман Богдан Хмельницький уклав "військовий союз" із московією через війну з Річчю Посполитою.

Дуда вважає, що капітуляція рф "скасує" роки радянського та російського впливу, з яким Україна боролася всі роки незалежності та продовжує боротися нині.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що шамани з Перу передбачили, коли в Україні настане мир.

Дивіться також відео 5 каналу: ГОЛОВНІ БОЇ ЩЕ ПОПЕРЕДУ – Данілов про новий наступ московії

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.



ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ