Принц Гаррі

Принц Гаррі розкритикував королеву-консорта Каміллу

Shutterstock

Герцог вважає, що його мачуха королева "небезпечна" та "лиходійка"

Принц Гаррі потрапив у черговий скандал – цього разу він заявив, що свого часу королева Камілла мала "відкриту готовність" торгувати інформацією з британськими ЗМІ. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Express.

Чоловік Меган Маркл дав інтерв'ю Андерсону Куперу напередодні виходу своїх мемуарів "Запасний". Він вважає, що його мачуха королева Камілла "небезпечна" та "лиходійка", бо намагалася реабілітувати свою репутацію після катастрофічного краху шлюбу його батьків, Діани та Чарльза.

Зокрема, за словами Гаррі, жінка мала "відкриту готовність" торгувати інформацією з британськими таблоїдами, що загрожувало королівській родині. Він і його брат Вільям спершу не хотіли, щоб їхній батько, на той момент принц Уельський Чарльз, одружувався з Каміллою.

"Ми не думали, що це необхідно. Ми думали, що це принесе більше шкоди, ніж користі. Навіщо заходити так далеко, якщо в цьому немає потреби? Ми хотіли, щоб він був щасливий. І ми бачили, як він був щасливий з нею. Тож на той час це було "добре", – сказав він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як Єлизавета ІІ провела останні дні життя.

Дивіться також відео 5 каналу: Соледар і Бахмут – ситуація, мертві русскіє в Мелітополі, обстріл Херсону

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ