Монета

"Воїн Азовсталі": Тихоокеанська держава випустила пам'ятну монету – фото 

topworldcoins.com

"Протистояння потужному агресору завжди було і буде правильним" 

У Тихоокеанській державі Ніуе випустили пам'ятну срібну монету "Воїн Азовсталі" номіналом $5, яка присвячена українським захисникам Маріуполя. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Top World Coins. 

На її реверсі зобразили воїна у шоломі із забралом. За основу для дизайну цієї сторони монети взяли картину художника Максима Паленка "Маріуполь Азовсталь". 

На аверсі розмістили герб Ніуе, напис "Острів Ніуе", інформацію про номінал монети (5 доларів), її вагу (2 унції, близько 62,2 грама), рік випуску (2022) та пробу срібла, з якої її виготовили (999). 

"Українські солдати, які чинили опір на "Азовсталі", – доказ того, що протистояння потужному агресору завжди було і буде правильним. На цій срібній монеті вагою 2 унції їхня боротьба зображена за допомогою надрукованого цифровим способом солдатом полку в метафоричній броні. Його прикрашає металургійний завод, який служив їм прикриттям та символом стійкості. Нехай їхні героїчні подвиги ніколи не будуть забуті цією пам'яткою. Вона обов'язково займе особливе місце у вашій колекції та у вашому серці", – йдеться в описі. 

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Естонії випустили монету, присвячену Україні. 

Дивіться також відео 5 каналу: HIMARS-Макіївка: 1:0 Наступ ЗСУ у березні | Хроніка 45 тижня російського вторгнення

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ