Монета

В Естонії випустили монету, присвячену Україні ‒ фото

eestipank.ee

Отримані кошти від продажу передадуть на підтримку боротьби за свободу України

В Естонії випустили у обіг через банки та роздрібну торгівлю два мільйони монет номіналом 2 євро, на яких написано "Слава Україні". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на центральний банк Естонії Eesti Pank.

Кошти від продажу монети передадуть на підтримку боротьби за свободу України.

"З сьогоднішнього дня монета номіналом 2 євро, присвячена Україні, буде надходити до людей в Естонії, а також в інших частинах Європи через магазини. Ця монета є нагадуванням про те, що свобода є найвищою цінністю, яка має дуже високу ціну. У сьогоднішній війні Україна ціною життя своїх людей захищає спільні цінності всього європейського культурного простору, і наше завдання – і надалі підтримувати їх у цьому", ‒ поділився президент банку Мадіс Мюллер.

Він додав, що фінустанова вдячна всім, хто зробив свій внесок і придбав монетну картку ще влітку. Розмір першої пожертви становив 350 000 євро.

На монету номіналом 2 євро нанесли напис "Слава Україні" та зобразили дівчину з пташкою у руці, яка символізує ніжність, а також колоски пшениці. Авторкою дизайну стала біженка з Харкова Дар'я Тітова, яка здобуває освіту в Естонській академії мистецтв.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що презентовано сувенірні монети, як сумний спогад окупації Бучі.

Дивіться також відео 5 каналу: НАТО дасть літаки і більше ППО? LRU – французький HIMARS. Сімоньян зізналась у терорі! 279 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ