Black Friday

Що українці купують на Black Friday-2022

Shutterstock

Акційний період триває

"Чорна п'ятниця" – одна з найбільш очікуваних подій для шопоголіків і тих, хто збирається робити великі покупки. Акційний період триває, але вже відомо, які товари мають більшу популярність. "Дивогляд" повідомляє, що в Асоціації ритейлерів розповіли, що українці найчастіше купують на Black Friday-2022.

За три дні акцій, із 21 по 23 листопада, об'єм продажів зріс на 25% у порівнянні з аналогічним періодом за попередній тиждень. Найбільшим попитом користувалися телевізори, кавові машини, павербанки, пральні машини та електричні обігрівачі.

Разом з тим велику кількість коштів українці витратили на кліматичні системи, а також товари для ремонту оселі та її облаштування: керамічна плитка, клей для плитки і ламінат. Також часто купували сірники і свічки, батарейки, газові плитки, сковорідки, бойлери, паливні брикети, теплоізоляційні матеріали, генератори, зарядні станції, ліхтарі, їжу з тривалим терміном зберігання, предмети побутової хімії й гігієни, корм для тварин, теплий одяг і взуття тощо.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився з вами корисними порадами і лайфхаками щодо того, як спіймати найкращі знижки на Чорну п'ятницю.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ