Ексголова роскосмосу рогозін "воює проти НАТО" у натовському екіпіруванні – фото 

militaryparitet.com

Вартість одягу та боєкомплекту становить приблизно 1 млн руб (близько $16 тис)

Колишній куратор російського впк дмітрій рогозін без докорів совісті "воює проти НАТО" у натовському екіпіруванні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на російське видання "Можем объяснить". 

Спершу це обурило російських воєнних кореспондентів, після чого журналісти провели розслідування. Виявилося, що майже весь боєкомплект виготовлений країнами НАТО, а його загальна вартість становить приблизно 1 млн рублів (близько $16 тис). 

Так, ексголова роскосмосу носить на "фронті" австрійську куртку Carinthia (до оголошення на рф мобілізації коштувала до 80 тис руб, близько $1,3 тис), турецький бронежилет фірми BIKATEX 

У жилеті помітили ріжки для німецького пістолета-кулемета MP-5 (у "Матриці" його використав Нео у перестрілці зі спецназом) та магазини до американського автомата FN SCAR-H. Вартість починається від 350 тис руб (близько $5,7 тис).

Також рогозін позував з модифікованою американської штурмовою гвинтівкою AR-15 та пістолетом, який нагадує Glock-18. Черевики виявилися словацькими (Zephire, від 25 тис руб, близько $400), а з російського у рашиста лише шолом від "Армокому" (ціна від 120 тис руб, близько $2 тис). 

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на росії прославляють солдата, який "відбив" три гранати ЗСУ.

Дивіться також відео 5 каналу: Проклятий КЕРЧЕНСЬКИЙ МІСТ. Постійні втечі московитів з СЕВАСТОПОЛЯ | "Машина часу"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ