Ілон Маск

Ілон Маск відреагував на гучні "пророцтва" мєдвєдєва на 2023 рік

Instagram / elonmusk

"Це, безумовно, найабсурдніше, що я коли-небудь чув"

Американський мільярдер Ілон Маск прокоментував гучні "пророцтва" заступника голови ради безпеки рф мєдвєдєва на 2023 рік. Якою була реакція голови Tesla і SpaceX – розповідає "Дивогляд".

Ілон Маск не зміг утриматися від коментаря щодо божевільних прогнозів мєдвєдєва на 2023 рік, якими він поділився у Twitter. мєдвєдєв напророкував, зокрема, зростання цін на газ та нафту, розпад Євросоюзу та захоплення Угорщиною і Польщею західних областей України.

Особливу увагу Маска привернули прогнози щодо початку громадянської війни у США, за результатами якої новим президентом деяких штатів стане Ілон Маск, який вже сьогодні активно стежить за політикою у світі.

Мільярдер назвав потік підсвідомості росіянина "епічним" і додав, що з більшим абсурдом він у своєму житті ще не стикався.

"Це, безумовно, найабсурдніші прогнози, які я коли-небудь чув, а також вони демонструють разючу відсутність поінформованості щодо прогресу штучного інтелекту та сталої енергетики", – відмітив Маск.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Ілон Маск вважає, що рф використає ядерну зброю для захисту півострова Крим.

Дивіться також відео 5 каналу: Без світла та води: як Одеса оговтується після ракетної атаки московитів / включення.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ