Ілон Маск звільнив людину, яка заблокувала Трампа, а також розповів, для чого йому Twitter

Найбагатша людина світу Ілон Маск пояснив, чому він вирішив стати власником соціальної мережі Twitter, а також вже почав проводити радикальні зміни

Бізнесмен стверджує, що є багато спекуляцій щодо того, чому він придбав соцмережу, але більшість із них – неправда. За його словами, заради майбутнього цивілізації людям потрібна єдина цифрова міська площа, де без насильства можна обговорювати різні світогляди. Про це повідомляє "Дивогляд".

"Наразі існує велика загроза тому, що соціальні мережі розколються на ультра-праві та ультра-ліві ехо-кімнати, які генеруватимуть все більше ненависті та розділятимуть наше суспільство", – йдеться у повідомленні.

Маск стверджує, що значна частина традиційних ЗМІ почали провокувати та обслуговувати екстремалів заради фінансової вигоди, що призвело до втрати можливості діалогу між людьми. З цієї причини Маск і вирішив стати власником Twitter. Він зробив це "не тому, що це легко", і "не заради заробітку грошей".

"Я зробив це у спробах допомогти людству, яке я дуже люблю. І я роблю це з почуттям смирення, усвідомлюючи, що ризик не впоратися з поставленим завданням є дуже реальним"

Twitter
Twitter
Фото: pixabay.com

За словами бізнесмена, соцмережа не стане "пекельним балаганом", де кожен отримає можливість говорити все, що завгодно, без жодних наслідків. Окрім діяльності в рамках законодавства, Twitter має бути платформою "теплою та дружньою для всіх". Користувач сам зможе обрати, що він хоче отримати від соцмережі на підставі власних уподобань.

"Так само, як ти можеш вибрати, наприклад, подивитися фільм або пограти в ігри, починаючи від відповідних для всіх вікових груп до 18+"

Наостанок мільярдер розповів про тему реклами у Twitter. На його думку, недоречна реклама – спам, а доречна – справжній контент. Маск вважає, правильно подана реклама може розважити, порадувати та поінформувати користувача.

"Я дякую всім, хто вступив з нами у співпрацю. Давайте разом збудуємо щось екстраординарне"

Окрім цього, як повідомляє Washington Post, Маск вже звільнив виконавчого директора Парага Агравала, відповідального за фінанси Неда Сігала, головного юриста Шона Еджетта та керівницю відділу правової політики, довіри та безпеки Віджаю Гадде, яка торік прийняла рішення про блокування Дональда Трампа у соцмережі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Маск офіційно став головою Twitter, а колишнє керівництво вже покинуло штаб-квартиру.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше