Ілон Маск і Twitter

Ілон Маск офіційно став головою Twitter'а – екс-керівництво покинуло штаб-квартиру

Shutterstock

Заради майбутнього нашої цивілізації

Американський мільярдер Ілон Маск офіційно закрив угоду з купівлі Twitter. Відтепер він є власником соцмережі, передає "Дивогляд". 

У своєму листі до рекламодавців Маск зазначив, що хоче допомогти людству дискутувати на різні теми у здоровій манері заради майбутнього нашої цивілізації.

Засновник компаній SpaceX і Tesla має за мету просувати Twitter, як цифрову платформу для обговорення широкого спектру суджень. На його думку обговорення у ЗМІ призводять лише до розколу суспільства, оскільки це приносить заробіток, але водночас не дає можливості діалогу.

Маск відмітив, що на платформі Twitter буде заборонено публікувати "будь-що без подальших наслідків". Разом із цим соцмережа залишатиметься "гостинною для всіх".

Варто також наголосити, що попереднє керівництво компанії – генеральний директор Параг Агравал і фінансовий директор Нед Сігал вже покинуло штаб-квартиру Twitter.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Ілон Маск прийшов зі своєю раковиною у штаб-квартиру Twitter'а.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.
 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ