Борис Джонсон

"Добрий день, everybody": Борис Джонсон послухав український хіт війни

Shutterstock

Джонсонюк голосно сміявся та відбивав ритм

Колишньому прем'єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону увімкнули присвячений йому український хіт "Добрий день, everybody". Про це повідомляє "Дивогляд".

Британець у цей момент пив чай у компанії помічників. На початку звучання культової пісні Джонсон відбивав ритм ногою, а також гучно розсміявся, коли почув свою фразу "...everybody" на записі.

Зазначимо, що прем'єра пісні "Добрий день, everybody" відбулася цього літа та одразу стала популярною, враховуючи позитивне ставлення багатьох українців до Бориса Джонсона (наприклад, нещодавно йому присвоїли звання почесного громадянина Києва). Окрім нього, у тексті згадується "Джавелін", депутат Арахамія, Анджеліна Джолі, яка відвідала Україну, Віталій Кім і Олексій Арестович. Станом на сьогодні кліп має 7,4 млн переглядів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Джонсон заявив, що Берлін хотів, щоб Україна "швидко впала" у війні.

Дивіться також відео 5 каналу: Ракети по базі під Брянськом! Мелітополь: міст "втомився". Безконтактний дрон-полон. 293 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ