Томас Марш

У Чилі знайшли мертвого вченого, який зник кілька місяців тому

ESO / CARABINEROS REGIÓN COQUIMBO

Кажуть, що перед смертю дослідник сказав "щось дуже дивне"

Поліція знайшла біля космічного телескопа тіло британського астронома Томаса Марша, який зник у вересні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Futurism.

Професор з Йоркського університету проводив дослідження в обсерваторії Ла-Сілла біля пустелі Атакама в місті Кокімбо (Чилі). Протягом чотирьох днів він перебував у місці, де розташований передовий телескоп New Technology Telescope, яким володіє Європейська космічна обсерваторія. Також там розташовано 18 інших телескопів.

60-річний науковець зник у вересні, після чого його почали шукати. Пошук був складним через передгірську місцевість. Спершу неподалік вдалося виявити одяг і мобільний телефон.

Приблизно через 55 днів біля обсерваторії знайшли тіло Марша, роздягнутого до пояса. Наразі невідомо, що відбулося та чому помер Марш. Згідно з однією з версій правоохоронців, дослідник вийшов на прогулянку та заблукав.

Однак, його колеги стверджують, що 60-річний "дуже добре знав місцевість". За словами студента, який подорожував з Маршем до обсерваторії, професор за день до свого зникнення сказав йому "щось дуже дивне" і вилаяв через те, що той був безініціативним.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що колишній футболіст "Атлетіко" скоїв суїцид.

Дивіться також відео 5 каналу: ЩЕ КІЛЬКА ПОРАЗОК І РОСІЯНИ САМІ МОЖУТЬ VБ*ТИ пУТІНА: Сергій Стерненко у "Рандеву"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ