Disney передумав знімати "Пірати Карибського моря" з Марго Роббі у головній ролі

twitter.com

"Вони не хочуть цього робити"

Кінематографічна компанія Disney скасувала рішення про надання головної ролі жінці у майбутній частині "Піратів Карибського моря", передає "Дивогляд" із посиланням на Variety.

Так, ще у 2020 році стало відомо, що головну роль у майбутній стрічці повинна була виконати австралійська акторка Марго Роббі. За чутками, саме вона повинна була замінити славнозвісного Джека Sparrow, роль якого традиційно виконував актор Джонні Депп.

Стрічка з Марго Роббі повинна була стати окремою історією з новими персонажами, а не продовженням культового фільму.

"У нас була ідея, і ми розробляли її деякий час, багато років тому, щоб у нас було більше жіночого управління – не повністю жіночого, але просто історія іншого типу, яка, на нашу думку, була б справді крутою. Але я думаю, вони не хочуть цього робити", – висловилася Марго Роббі.

Щодо шостої частини оригінальних "Піратів Карибського моря", то Disney хоче залучити до зйомок Джонні Деппа. Однак, ще й досі невідомо, чи захоче сам актор повертатися до виконання цієї ролі, Як відомо, через звинувачення його екс-дружини Ембер Герд у домашньому насиллі, велика кількість компаній розірвали партнерські стосунки з Деппом. 

Читайте також: "Кар'єра Джонні Деппа стрімко підходить до завершення" – юрист.

До речі, що раніше представник актора дав коментар з приводу того, чи з'явиться Джонні Депп у новій частині "Піратів Карибського моря.

Дивіться також відео 5 каналу:

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

[attached type="2" ids="291727,266223"]

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ