Джонні Депп

Disney пропонує Джонні Деппу величезну суму за повернення до зйомок у "Піратах Карибського моря"

Shutterstock

У кінокомпанії вже підготували попередній сценарій до майбутнього фільму, сподіваючись, що актор прийме їхню пропозицію

Популярна кінематографічна компанія Disney у 2018 році відмовилася від співпраці з голлівудським актором Джонні Деппом, а зараз готова заплатити йому величезну суму, щоб він повернувся до виконання ролі капітана Джека Sparrow у фільмі "Пірати Карибського моря".

"Дивогляд" повідомляє, що через звинувачення колишньої дружини Ембер Герд, Депп втратив багато кінопроєктів. Щоправда, після його перемоги в суді кар'єра актора почала поступово відновлюватися.

Так, наприклад, компанія Disney, яка у 2018 році виключила Деппа з продовження серії популярних фільмів про піратів. Вже навіть поговорювали про те, що на роль славнозвісного капітана Джека Sparrow знайшли нового актора. Точніше акторку.

Але, як повідомляє Poptopic, наразі Депп веде перемовини з компанією Disney, результатом яких може стати підписання угоди на понад $300 млн.

"Вони зв'язалися з актором до судового розгляду в справі про дифамацію проти Ембер Герд і запитали, чи він зацікавлений у поверненні в ще один або два піратські фільми. Повідомляється, що угода полягає в тому, щоб Джонні Депп повернувся до ролі Джека Sparrow в "Піратах Карибського моря 6" та в додатковому серіалі Disney Plus про молодість капітана "Чорної перлини", – йдеться у повідомленні.

Більш того, Disney вже підготували попередній сценарій до майбутнього фільму, сподіваючись, що актор прийме їхню пропозицію і повернеться до виконання культової ролі. Для цього кіносервіс запропнував актору оплату в розмірі $301 млн, а також вніс пожертву в благодійну організацію актора.

Раніше Джонні Депп відверто зізнавався, що більше не має наміру співпрацювати з Disney після того, як компанія виключила його з шостого фільму про піратів. Чи вплинуть жести Disney на зміну його рішення наразі невідомо, але той факт, що кар'єра актора відновлюється заперечувати не можна.

Чого не можна сказати про Ембер Герд, яка окрім того, що має виплатити Деппу $8,3 млн, так ще й може втратити роль у другій частині фільму "Аквамен". Зараз вона працює над створенням нової книги, в якій відверто розповість про сімейне життя з Джонні Деппом.

У цей час адвокати актора з нетерпінням чекають на реліз творчості Герд, щоб у разі чого знову запросити її до суду через ймовірний наклеп.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Джонні Деппа знову викликали до суду, але на цей раз не через Ембер Герд.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ