Джонні Деппа знову викликали до суду – і це не через Ембер Герд

rabstol.net

Судовий процес не транслюватимуть на публіку

Тривала судова справа між голлівудськими акторами Джонні Деппом та Ембер Герд нещодавно дійшла до завершення. Депп здобув перемогу, а Герд зобов'язали виплатити йому компенсацію. 

Однак, стало відомо, що зірку "Піратів Карибського моря" знову викликали до суду, але його екс-дружина тут ні до чого. Що стало причиною цього, розповідає "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

 
Цього разу суд розглядатиме справу між Джонні Деппом і Греггом Бруксом – членом знімальної групи фільму "Місто Брехні". Зйомки відбувалися у Лос-Анджелесі у 2017 році. Брукс звинуватив актора в тому, що він напав на нього і "зловмисно і насильно" двічі вдарив кулаком у груди під час суперечки.
 
Джоннні Депп стверджує, що всі його дії були самообороною у випадках, коли Брукс навмисно провокував його та інших. Щоправда, знайомі Грегга мали іншу думку. Вони стверджували, що Депп мав на меті змусити позивача "страждати від приниження".
"Шість років тому назавжди змінилося моє життя, життя моїх дітей, життя найближчих мені людей, а також життя людей, які багато років підтримували й вірили в мене", – сказав він.
В суді актора захищатимуть Камілла Васкес та адвокат Рендалл Сміт. Відомо також, що цей судовий процес не транслюватимуть так, як це робили у випадку з Ембер Герд.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Джонні Депп назвав умову, за якої пробачить борг Ембер Герд.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ