Чарльз Дарвін

Рукопис із автографом Чарльза Дарвіна виставлять на продаж на аукціоні

Shutterstock

Лот може піти з молотка за понад 700 тис фунтів

У Великій Британії на аукціоні планують продати рукопис, на якому свій автограф залишив Чарльз Дарвін, передає "Дивогляд" із посиланням на Fine Books&Collections.

Ще у 1865 році редактор Герман Кіндт попросив Чарльза Дарвіна залишити на аркуші будь-який запис, щоб отримати зразок його почерку і надрукувати у своєму виданні, яке було присвячено видатним особистостям того часу. 

Дарвін, у свою чергу, надіслав аркуш паперу, який підписав своїм ім'ям. Це охарактеризували, як "рідкісний вчинок з боку людини з явно незрозумілим почерком".

Вже у листопаді 2022 року на аукціоні Sotheby's виставлять рукопис Дарвіна Альфреда Рассела Воллеса "Про схильність видів до утворення різновидів", а також перший екземпляр книги "Походження видів". Лот може піти з молотка за понад 700 тис фунтів.

Варто відмітити, що за результатами громадського опитування у 2015 році "Походження видів" визнали найбільш впливовою науковою книгою в історії. Це пояснює той факт, що інтерес до аукціону, на якому одним з лотів стане фрагмент цієї книги з підписом Дарвіна, буде величезним. 
 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ