Глобус

Жінка придбала глобус на розпродажі за $200, а після цього продала його на аукціоні у 770 разів дорожче

фото із соцмереж

На цей лот претендувало одразу п'ять осіб

 

У Великій Британії жінка придбала на розпродажі глобус, а потім продала його майже у 770 разів дорожче. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Independent.

Коштовна річ XVI століття була створена з дерева та щільного паперу. Сама куля встановлена на різьблені ніжки.

Антикваріат пішов з молотка на аукціоні за 116 тис фунтів стерлінгів ($153,5 тис). До цього глобус належав мешканці Уельсу, яка придбала його на розпродажі лише за 150 фунтів стерлінгів (майже $200). Таким чином з продажу на аукціоні жінка отримала 77 000% прибутку. 

Повідомляється, що під час торгів лот хотіли придбати одразу п'ять осіб. Але володарем антикваріату став чоловік з Нью-Йорка, який заплатив за нього в чотири рази більше за оцінну вартість глобуса. 

"Я стежила за аукціоном будинку онлайн разом із подругою, чоловіком та келихом вина. Подруга плакала, я була в шоці, а мій чоловік абсолютно ошелешений. Зрозуміло, я захоплена результатом", – сказала колишня власниця глобуса.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що пенсіонерка хотіла викинути "дрібничку", яка виявилася прикрасою вартістю $2,7 млн.

До речі, був випадок, коли чоловік перебирав речі покійної матері та знайшов серед них цінний одяг, якому 400 років.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ