34-каратний діамант

"Це щось надзвичайне": пенсіонерка хотіла викинути "дрібничку" – та виявилася прикрасою вартістю $2,7 млн (фото)

FEATONBY'S AUCTIONEERS

Експерт, який оцінював дорогоцінність, сказав, що йдеться про найдорожчу річ, з якою він коли-небудь працював

У Великій Британії 70-річна жінка прибирала у будинку та знайшла камінь. Вона вважала, що це звичайна дрібничка, а тому хотіла від неї позбутися, але виявилося, що це дорогоцінна прикраса. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

Пенсіонерка планувала викинути камінь, але її сусід сказав, що не варто поспішати. Замість цього він порадив віддати предмет на експертизу, яка встановила, що йдеться про 34-каратний діамант, який коштує 2 млн фунтів стерлінгів ($2,7 млн).

За словами співробітника аукціонного будинку Featonby's Марка Лейна, він був шокований під час дослідження предмета та сказав, що йдеться про найдорожчу річ, з якою він коли-небудь працював.

Спочатку він подумав, що перед ним кубічний цирконій, а тому спочатку не приділяв час прикрасі, але прилад для перевірки діамантів змінив його думку. Потім Лейн передав діамант іншим експертам, які підтвердили його справжність.

"Колір, прозорість, розмір...знайти діамант вагою 34 карати – це щось надзвичайне", – розповів він.

Пенсіонерка не стала називати своє ім'я, а також не згадала, де саме купила цю прикрасу. Останню планують продати 30 листопада цього року на аукціоні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що чоловік перебирав речі покійної матері та знайшов серед них цінний одяг, якому 400 років.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ