Скульптура Генрі Мура

Статуетка 50 років стояла на каміні – виявилося, що її вартість $70 тис (фото й відео)

Dreweatts

Витвір мистецтва продадуть на аукціоні

Британський фермер тримав понад півстоліття на каміні стару свинцеву скульптуру, яка виявилася рідкісною роботою художника Генрі Мура з назвою "Мати та дитя". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

Про цю скульптуру стало відомо після того, як фермер Джон Гастінгс помер. Його рідні вирішили провести експертну оцінку власності покійного, під час якої експерт помітив цю скульптуру.

Фахівці оцінили вартість творіння у $70 тис (близько 1,9 млн грн), але про точну ціну стане відомо 16 вересня, коли заплановано аукціон Dreweatts. Спеціалістка Франческа Вітемс стверджує, що це витвір – надзвичайно рідкісний.

Знавцям не було відомо про цю скульптуру попри те, що Генрі Мур вів записи щодо неї. Можливо, свого часу митець подарував цю річ батьку фермера на ім'я Г'юберт, який свого часу був редактором журналу Architectural Review і публікував роботи Мура.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Великій Британії чоловік придбав "копію" полотна 17 століття за $88, яке виявилося коштовним оригіналом.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ