Таксі

Жінка проїхала на таксі півтори кілометри і заплатила майже $10 тис

Shutterstock

Постраждалій допомогли місцеві ЗМІ

У США жінка проїхала 1,5 км на таксі і заплатила за це майже $10 тис. Детальніше про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Carscoops.

Інцидент відбувся у місті Сан-Франциско. Жінка на ім'я Маргарита Беккер викликала таксі і проїхала відстань у півтори кілометри за 11 хвилин. 

Коли дійшла справа до оплати за послуги, таксометр в автомобілі відмовився працювати. У таких випадках компанія дозволяє таксистам використовувати особисті пристрої для розрахунку. Так відбулося й того разу.

Жінка сплачувала карткою. Отримавши виписку з рахунку в банку Маргарита помітила, що з балансу зникла сума у 1 тис раз більша за необхідну. З'ясувалося, що замість $9,87 водій ввів $9875. Навмисно він це зробив чи випадково – невідомо.

Беккер звернулася до правоохоронців з позовом розібратися у цій справі. Однак, водій таксі заперечив звинувачення. Він відмітив, що транзакція була проведена законно і він має відповідну квитанцію. 

Пасажирка, у свою чергу звернулася до служби таксі, де того разу замовляла автомобіль. Працівники служби підтримки компанії погодились з тим, що сплачений рахунок був помилковим. Незважаючи на це, у таксі не можуть відшкодувати жінці збитки, оскільки водій звільнився через тиждень після того випадку. 

Тоді Маргарита звернулася по допомогу до місцевих ЗМІ і вже за три місяці банк відшкодував жінці всю суму.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Києві шахраї обміняли 1,3 млн гривень на сувенірні купюри.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ