Смартфон

Киян сповіщатимуть про погіршення якості повітря – як це працює

Shutterstock

"Цей сервіс передусім буде корисним для батьків маленьких дітей, людей зі слабким здоров'ям та осіб похилого віку"

Керівник цифрової трансформації Києва та заступник міського голови Петро Оленич розповів, що користувачі застосунку "Київ Цифровий" можуть підписатися на отримання сповіщень про високий рівень забрудненості повітря у столиці. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Київську міську раду.

"Продовжуємо розвивати інформаційний напрямок у "Київ Цифровий". Щоб отримувати сповіщення та рекомендації у разі погіршення якості повітря потрібно просто дозволити сповіщення в налаштуваннях", – стверджує Оленич.

За словами начальника Управління екології та природних ресурсів Олександра Возного, користувачів повідомлятимуть, якщо індекс якості повітря в усьому місті становитиме 75+, тобто відповідатиме високому рівню забрудненості.

"Цей сервіс передусім буде корисним для батьків маленьких дітей, людей зі слабким здоров'ям та осіб похилого віку. У випадку отримання повідомлення про погіршення стану повітря в Києві, буде варто відкласти довгі прогулянки та відмовитися від фізичних навантажень", – розповів Возний.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що українці створили чат-бот, який повідомляє про ризик відключення електрики у Києві.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ