собака

Якою буде погода цього тижня в Україні – прогноз

Shutterstock

"Практично повсюди світять сонячними лицями осінні баби"

Синоптикиня Наталка Діденко поділилися прогнозом погоди на найближчі дні в Україні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її Facebook.

"Тиждень в Україні синоптично прекрасний – практично повсюди світять сонячними лицями осінні баби. Ніч, ранок та оселі хоча й холодні, проте грітися можна вибігати на вулиці. Вдень потепліє до комфортних градусів, йдіть гуляти на повітря"

17-го жовтня в Україні очікується чудова погода, суха, сонячна та тепла. У вівторок, 18 жовтня, буде ще тепліше, до +17+22 градусів. У середу-четвер прогнозують дощі, у Карпатах 20-го жовтня – ймовірний сніг.

Атмосферні холодні фронти з північного заходу Європи принесуть суттєве похолодання до +6+12 градусів. Без опалення в помешканнях буде дуже холодно, внаслідок стрибків атмосферного тиску негативного впливу можуть зазнати здоров'я, настрій, працездатність.

У Києві понеділок та вівторок будуть "красивими, сонячними, яскравими та теплими". 17 жовтня у столиці до +16 градусів, а у вівторок – до +20 градусів. В середу в Києві прогнозуються хмарність, вологість, невеликий дощ і зниження температури повітря. У четвер вдень очікується лише +7+9 градусів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що синоптики прокоментували чутки про холодну зиму в Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ