Україна

Психоемоційний стан на 224-й день війни: що ми відчуваємо і як давати цьому раду – відео

Shutterstock

Цивільні перебувають у стресовому стані

Український захисник і народний психолог Тарас Білка оприлюднив черговий аналіз психоемоційних станів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його YouTube-канал.

Військові: стан "сфокусованість", у Херсонській області вони досягають серйозних успіхів. Представники Пентагону заявили, що Україна може використовувати HIMARS по тимчасово анексованому Криму, а також захисники знищили 2 ворожих гелікоптери. Паралельно продовжується навчання особового складу в Ірландії та Великій Британії.

Сфокусованість та стан не відволікання на різні суперечки є поглибленими. На деяких ділянках контрнаступ, на деяких стримування ворога, а тому є намагання станів урівняти один одного. Коли одні військові бачать успіхи інших військових, то бажання поскаржитися на щось просто відпадає. Емоційний стан та дії одних посилюють інших. Відбувається ефект, коли всі люди намагаються досягати значних успіхів.

Цивільні: стан "стрес", бо по Білій Церкві випустили 12 дронів-камікадзе, половину з яких знищили. Люди з Київської області відчували себе більш безпечно, що є нормальною реакцією психіки. Однак, не варто забувати, що це війна кожного з нас.

Стресовий стан посилив обстріл Запоріжжя "Іскандерами". Усі цивільні перебувають в цьому стані, бо інші стани не передаються так швидко, як він. На тлі ворожих обстрілів людина в стресі не слухає жодних аргументів, тому такий стан буде сіятися, бо під час нього важко тверезо оцінювати, що відбувається.

Окупанти: ІПСО – ППО. Вони намагатимуться посіяти паніку, підірвати довіру цивільних до влади та до військових тим, що Україна нібито не має достатньої кількості ППО.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав про те, як впоратися зі стресом.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ