Риба

На Сахаліні родинам призовників видаватимуть по 5 кг риби

Shutterstock

Це не єдиний захід "підтримки" родин мобілізованих.

На росії родичам мобілізованих жителів Сахаліну обіцяють видати по 5 кг риби за одну людину, яка пішла на війну в Україну. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росзмі.

Керівник регіонального виконавчого комітету "Єдиної росії" Михайло Шувалов виступив з промовою, в якій наголосив на підтримці державою сімей, чиїх родичів було мобілізовано.

Мешканцям Сахаліну обіцяють видати по 5 кг свіжомороженої риби на людину. Разом із цим, Шувалов наголосив, що це не єдиний захід "підтримки" родин мобілізованих, а лише один з них. 

"Уряд Сахалінської області домовився з рибопромисловцями, і на Сахалінську область виділено близько 9 тонн свіжомороженої риби. Це камбала, минтай, кета. І найближчим часом наші волонтери, приблизно 180 осіб по всій території Сахалінської області, у сім'ї мобілізованих жителів принесуть приблизно 5-6 кілограмів на людину. Найближчим часом у сім'ях з'явиться риба", – заявив Шувалов.

Нагадаємо, раніше схожий випадок спостерігався у Туві, де родинам призовників видають по барану.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ