"тамагочі" на iPhone 14 Pro

Користувачі нового iPhone 14 можуть завести віртуального улюбленця на новому вирізі

соцмережі

Власники попередніх версій девайсу можуть встановити тваринку на екран блокування

Останнім часом предметом багатьох обговорень є нова лінійка iPhone 14, яка за своїми характеристиками і зовнішнім виглядом відрізняється від попередників.

Зокрема, окрему увагу привернув до себе інтерактивний виріз Dynamic Island на дисплеї. Ентузіасти продемонстрували цікаву ідею, як можна обіграти новий інтерфейс. Детальніше про неї розповідає "Дивогляд". 

Розробники застосунку Apollo дозволили користувачам нових смартфонів iPhone 14 версії Pro завести собі віртуального улюбленця, за принципом тамагочі. Вихованець буде жити у верхній частині екрану, на тому самому острівці.

У застосунку можна обрати тваринку за своїм бажанням: котеня, собаку, їжака, лисицю або аксолотля. Поки ви використовуєте девайс, ваш вихованець буде жити своїм віртуальним життям: ходити, спати або просто чимось займатися. Однак, взаємодіяти з ним користувачі iPhone 14 Pro і iPhone 14 Pro Max не зможуть.

Власники попередніх моделей iPhone можуть встановити віртуального улюбленця на екран блокування. При цьому девайс обов'язково повинен бути оновлений до версії iOS 16.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що експерти знайшли суттєвий нюанс у новому iPhone 14, на який варто звернути увагу, якщо ви збираєтеся купувати оновлений девайс.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ